Карен Лібо » В пастці
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

В пастці

Роман
Написано: 1997 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Детективи
Твір додано: 10.12.2010
Твір змінено: 22.12.2010
Завантажити: doc див. (1.5 МБ) doc.zip (360.7 КБ) fb2.zip (209 КБ)
Опис: Дія відбувається в американському місті Канзас-сіті. Молода жінка Джес Робінсон потрапила у пригоду через свого колишнього хлопця, який використовував її весь час і, насправді, жив на її гроші. І ось сталось так, що він зник без вісти після того, як Джес його витурила з своєї квартири. Майже всі докази, які були в поліції, вказували на смерть цього хлопця, в чому поліція і звинувачує саме Джес Робінсон. Детектив Кайл Брансон, виконуючи чесно свою роботу, розв'язує цю проблему, хоча закохався до нестями у Джес, яка відповіла йому взаємністю...
У книзі зображено проблеми професійного обов'язку, людської честі, моралі. Боротьба за своє кохання до людини, яка звинувачується у тяжкому злочині, коли йде змагання всередині свого его між тим, що диктує розум та власним серцем, яке не хоче визнавати попри всі докази провину саме цієї коханої жінки, і в той же час пам'ять про долю друга, що трагічно загинув саме через своє кохання до своєї дружини - все це ставить Кайла у занадто важке становище. Але до його честі, він впорався зі всіма викликами долі.
Книга вчить бути чесними і мужніми, вірити у свої сили і в те, що справжнє кохання завжди робить людину сильнішою, шляхетнішою, гуманнішою. Це велике почуття, яке може звеличити особистість, якщо людина сильна, і, навпаки, знищити її, якщо слабка.

Оригінальна назва твору: Framed
 
Відгуки читачів:
 
12.03.2014 • greta
Спасибі, vujcko, за попередження! Дійсно, вже з перших рядків видно, що переклад - дилетантський. І це ще м’яко сказано!
28.02.2014 • vujcko
Шановні майбутні читачі не читайте цей гидотний переклад ! Сам детектив цікавий але переклад жахливий.
Мені соромно за цього перекладача (Володимир Нерівний). Він мабуть сам його не читав.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.