Юрій Ластухін » Хімія природних органічних сполук
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Хімія природних органічних сполук

Підручник
Написано: 2005 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Наукова
Твір додано: 14.07.2010
Твір змінено: 14.07.2010
Завантажити: djvu (12.1 МБ)
Опис: У виданні викладено основні відомості про найважливіші класи природних органічних сполук, які мають життєво необхідне значення для організмів тварин і людини — вуглеводи, амінокислоти, білки, нуклеїнові кислоти, ліпіди, алкалоїди, антибіотики, вітаміни, токсини, запашні речовини, барвники та ензими. Для кожного з них наведені джерела добування, класифікація, хімічна будова, основні фізико-хімічні та медико-біологічні властивості. Для найважливіших представників природних сполук подано схеми їх синтезу in vitro та деякі шляхи біосинтезу in vivo. Показаний зв'язок між хімічною структурою молекул природних сполук і проявом біологічної активності.

Видання розраховане на студентів біотехнологічних, хіміко-технологічних спеціальностей вищих навчальних закладів III і IV рівнів акредитації і може бути використане для студентів фармацевтичних, харчових, медичних, і біологічних напрямків вищої освіти.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист №14/18.2-2060 від 16.09.2004 р.).
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.