Юрій Ларічєв » Веда слов'янська. Герметична філософія в доступному викладі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Веда слов'янська. Герметична філософія в доступному викладі

Праця
Написано: 2006 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 19.11.2015
Твір змінено: 31.08.2016
Завантажити: doc див. (4.3 МБ) doc.zip (3 МБ)
Опис: Ця елітарна книга ― зовсім унікальне явище. З вишуканою простотою вона чесно відповідає на найскладніші й найтаємніші питання, що стоять перед людиною.
Автор розшифрував і реконструював втрачене прадавнє езотеричне відання руських волхвів, і розвив його своїми прозріннями й науковими відкриттями, у результаті чого народилися основи нової філософії майбутнього століття. Зі сміливою витонченістю книга логічно вирішує світові парадокси, потрясає уяву, піднімає вгору свідомість читача й звільняє його від ідеологічного, психологічного впливу й залежності від кого б то не було. Текст виявляє прямий лікувальний вплив на психіку й фізичний стан людини.
Книга розрахована на вимогливого читача. Особливий інтерес вона представляє для філософів, фізиків, психологів, лінгвістів, істориків, біологів і може бути підручником для шукачів духовного шляху й фахівців, що займаються дослідженнями прадавніх окультних таємниць.
Книга видана в 1999 році (ISBN 966-7366-29-4). Читачеві пропонується скорочена версія книги ( з ≈200 ілюстрацій залишені самі необхідні, змінена редакція), підготовлена в 2006 році автором для публікації в Інтернеті.

Переклад з російської.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.