Наталія Лапікура » Вилов бандюг по-науковому
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вилов бандюг по-науковому

Повість
Розділ: Детективи
Твір додано: 19.03.2010
Твір змінено: 12.07.2022
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Відомі українські тележурналісти, а нині — науковці Валерій та Наталя Лапікури, широко знані своїми сенсаційними телевізійними проектами «Акценти», «Югославія, мертвий сезон», «Осінь політиків», продовжують дивувати своїх шанувальників.
У ваших руках друга книга багатотомного серіалу «Інспектор і кава». Автори визначили цей жанр, як детектив у стилі «ретро». Головний герой серіалу — капітан міліції Олекса Сирота — служив у Київському карному розшуку в 70-х роках вже минулого століття. Це були часи, коли чесний міліціонер перебував під жорстким контролем компартійних органів, прокуратури і кадебе. Прагнення реального прообразу героя бути порядним слідчим коштувало йому життя.
 
Відгуки читачів:
 
28.12.2010 • Ruda
Я прочитала все доступне в Інтернеті зібрання "Інспектор і кава" також на одному диханні, і шукаю можливість дочитати всі оповідки про Олексу Сироту, бо так сильно сподобалось, що просто... Я дитина вже незалежної держави, однак повернення у часи наших батьків захопили неймовірно. Мова твору переповнена гумором і цікавими роздумами, сюжет часом не відпускав до 3 години ночі :) Раджу читати навіть тим, хто не любить детектив, однак бажає гарно провести час!
20.03.2010 • AndyN
Прочитав на одному диханні. Гарно написано, має бути цікавим і тим, хто не застав ті роки. Але я назвав би це оповіданням, на роман не тягне. Ані по змісту, ані по обсягу.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.