Валентин Лагетко » Філософія. Хрестоматія. Частина 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Філософія. Хрестоматія. Частина 2

Посібник
Написано: 2005 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 13.11.2011
Завантажити: doc див. (1.7 МБ) doc.zip (415.8 КБ)
Опис: Посібник являє собою збірник філософських текстів-фрагментів з праць філософів різних епох. Тексти підібрані так, щоб були висвітлені основні проблеми систематичної філософії, теорії філософського знання, філософської теорії буття і теорії пізнання, що виникає вже в Давній Греції і саме в творах Арістотеля сягає на той чає найвищого ступеня зрілості, а також твору Гегеля «Наука логіки», в якій діалектика в інтерпретації Гегеля, без перебільшення)у порівнянні із діалектикою Геракліта, Сократа і Платона), досягає наукового рівня, не зважаючи на своє ідеалістичне джерело.
Добре відомо, що філософія в XX ст. через нерозуміння)нехтування) діалектики Гегеля філософами)для прикладу, Бертран Рассел називав її «небезпечною лутаниною» (пішла манівцями, досліджуючи проблеми n-ступеня важливості, замість популяризації і розвитку діалектики Гегеля.
Обмеженість творів для вивчення студентами обумовлена тією сіткою годин, яка передбачена на вивчення філософії як навчального предмету у ВНЗах для нефілософських спеціальностей.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.