Трохим Кичко » Іудаїзм і сіонізм
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Іудаїзм і сіонізм

Праця
Написано: 1968 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 15.12.2012
Твір змінено: 15.12.2012
Завантажити: doc див. (656.5 КБ) doc.zip (296.5 КБ) fb2.zip (160.8 КБ) pdf див. (700.1 КБ)
Опис: Іудаїзм як релігійне віровчення завжди служив інтересам експлуататорських класів. У наш час його найреакційніші постулати взяли на озброєння сіоністи — єврейські буржуазні націоналісти. Іудаїзм і сіонізм стали ідеологічною основою мілітаристського напівтеократичного режиму в Ізраїлі І його агресивних дій, спрямованих проти арабських народів на Близькому Сході.
У брошурі показуються ідейні джерела і реакційна суть сучасного іудаїзму й сіонізму, викривається антинародна політика єврейських буржуазних націоналістів у країнах капіталу як вірних слуг і зброєносців імперіалізму в боротьбі проти соціалізму і національно-визвольного руху в усьому світі.
Розрахована на широке коло читачів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
18.12.2012 • hnatt
Нещодавно побачив цю книгу в букіністичному магазині, але поглянувши на рік і країну видання, перехотів її купувати. Анотація віднаджує від книги ще більше: «реакційні мілітаристські постулати буржуазних єврейських націоналістів, зброєносців імперіалізму». Чия б корова нявчала про імперіалізм.

Хоча, з іншого боку, тоді книги не випускали без того, щоб у передмові не згадати здобутки N-го з’їзду партії, тож можливо це все сміття вставлене вимушено і такими от кодовими словами як «реакція», «буржуазний націоналізм», абсурдність цих тез позначена вже самим автором, щоб контрастувало з рештою праці. Мовляв: ви вже вибачайте, але так мушу писати.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.