Оксана Кузьменко » Стрілецькі пісні (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Стрілецькі пісні (збірка)

Поезія
Твір є частиною шкільної програми.
Написано: 2005 року
Джерело: books.files.lviv.ua (djvu)
Розділ: Народна
Твір додано: 20.11.2011
Твір змінено: 30.03.2013
Завантажити: djvu (17 МБ)
Опис: У книзі зібрано твори різних жанрів, що об’єднані загальновідомою в історії української культури назвою «стрілецькі пісні». Вперше стрілецьку пісню представлено комплексно, найбільш повно, з докладними науковими коментарями. У реєстрі поєднано пісні літературного походження, їх фольклоризовані варіанти та народні пісні про січових стрільців, що були створені головно від часу Першої світової війни упродовж першої третини XX ст. Більшість пісенних зразків подається з мелодіями.
Основу збірника склали записи упорядника, зафіксовані протягом 1992-2002 рр. у шести областях України. Також сюди ввійшли тексти чи інформація про них, взята з друкованих джерел, що стали бібліографічною рідкістю, архівні тексти польових записів наукових працівників та збирачів народної творчості.
Призначена для фольклористів, етномузикологів, літературознавців, істориків, лінгвістів, культорологів, для усіх, хто шанує українську культурно-історичну спадщину.
Призначена для фольклористів, етномузикологів, літературознавців, істориків, лінгвістів, культурологів, для усіх, хто шанує українську культурно-історичну спадщину.

Стрілецькі пісні / Упоряд., запис, вступ. ст., комент. та додат. О.М. Кузьменко. — Львів: Інститут народознавства НАН України, 2005. — 640 с. + 32 с. іл.
ISBN 966-02-3500-3
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.