Павло Курило » Нічний флангер
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Нічний флангер

Оповідання
Написано: 2009 року
Джерело: svitovyd.ucoz.ru
Розділ: Химерна
Твір додано: 16.10.2009
Твір змінено: 21.11.2016
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Події оповідання відбуваються в паралельній реальності, де Русь залишилась унікальною сильною державою і розвинулась без чужої «допомоги» і чужинської релігії. У цій історії парадоксально переплелись козаки і космічні кораблі, міжпланетні перельоти і надлюдські здібності характерників, відуни і іншопланетна загроза, не людське зло і героїчна самопожертва. Язичницький дух, відвага і рішучість, замішані у фантастичному вирі подій, тримають в напрузі.
 
Відгуки читачів:
 
03.05.2015 • Живосвіт
Обіцяне продовження. http://book-ua.net/Mamay-i-mlyn/
Чи навідували вас чужі сни? Чи валилось все з рук? Чи боялись ви приходу ночі? Чи пропадав у вас час? А уявіть, що таке відбувається з цілим селищем. Козак Мамай, захисник Роду, береться за справу. Дуже скоро перед ним постають привиди минулого, привиди міжзоряної війни людства і не гуманоїдної раси Чорних. Історія відбувається декілька років після подій описаних у оповіданні "Нічний флангер"
11.12.2013 • Живосвіт
Свого часу зі здивуванням побачив свої оповідання на цьому сайті, як вони потрапили сюди - мені невідомо. Та тішусь з того, що багатьом подобається моя фантазія, це приємно. Стосовно продовження оповідання "Нічний флангер"... Закінчую стилістично подібну, об'єднану єдиним світом з попереднім оповіданням оповідь. Головним персонажем у новому оповіданні буде козак Мамай, який зіткнеться із наслідками війни між людством і Чорними з зірок. Постараюсь не затягувати, і дописати чим швидше.
Щиро ваш автор Павло Курило.
22.10.2012 • Жива
А що далі? Шановний авторе, подаруйте продовження! Таке ж позитивне, з вірою у щось краще і таке ж захоплююче)Дяка Вам.
02.01.2012 • ilitbr
Цілковито підтримую попереднього дописувача. Оповідання невеличке, але страшенно цікаве з доволі оригінальним наповненням, простого за суттю, сюжету. Читається вельми легко і швидко, наприкінці лишається сильне позитивне враження (а таке дуже рідко нині трапляється).
15.12.2011 • Ot_ruta
Дуже талановито! Неймовірно насолоджувалась, коли читала. Вражає і сюжет, і віртуозне володіння Словом. Хочеться подякувати Автору і побажати йому невдовзі потішити нас ще чимось новим)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.