Леонід Кучма » Україна – не Росія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Україна – не Росія

Праця
Написано: 2004 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 09.03.2014
Твір змінено: 17.10.2023
Завантажити: djvu (9.6 МБ) fb2.zip (3.4 МБ)
Опис: Книга колишнього Президента України Л.Кучми (1994–2005) може відкрити багато нового навіть для тих, хто знає Україну. Автор ділиться своїми поглядами на історію України, на події XX століття та останніх років, викладає свою точку зору, чому Україна не може бути Росією, про відмінності в українських і російських національних характерах, про різні погляди на культурно-історичне минуле і взаємних претензіях.

На презентації книги в Москві Леонід Кучма сказав: "У нас на порядку денному стоїть завдання, про яку в цій книзі я сказав, перефразовуючи вислів відомого італійця: створити українця. Небезпека не повернутися до свого українства актуальна для мільйонів громадян України. Російські інтелігенти діляться на тих, хто бажає нам удачі у відновленні і розвитку українства, і на тих, хто не бажає нам цього. Про таких було колись сказано, що російський демократ закінчується там, де починається розмова про Україну".
 
Відгуки читачів:
 
16.05.2024 • mosypan
Є ще дещо. У книзі Кучма прямим текстом свідчить, що ще за СРСР космічну галузь в УРСР було вирішено знищити.
Прочитав усю. Головна цінність - сама КОНЦЕПЦІЯ. Недарма Дімон головним напрямком їхньої політики озвучив її знищення й утвердження прямо протилежної: "Украіна - ето БЕЗУСЛОВНО россія". А поверховість суджень - що тут скажеш? Прокуратори України теж були різні. Одні - еволюціонували у бік Української державності (Шелест), інші - від початку й до кінця були її заклятими ворогами (Щербицький). Кучма, як на мене - еволюціонував.
28.04.2024 • vitalii sevastyanov
Книга становить цінність лише тому, що її написав колишній президент України. В принципі прочитавши кількадесят сторінок, крім поверхневих історичних та географічних костатацій нічого цікавого не побачив. "Україна-найбільша країна Європи',"чорноземи" і все в цьому дусі.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.