Аґата Крісті » Немезида
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Немезида

Роман
Написано: 1971 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Детективи
Твір додано: 15.02.2014
Твір змінено: 05.05.2014
Завантажити: djvu (5.6 МБ) fb2.zip (287.2 КБ)
Опис: Міс Марпл одержує лист від свого стародавнього друга Містера Джеймса Рейфіла. У листі він просить її розслідувати злочин, а у випадку успіху вона повинна одержати спадок у розмірі двадцяти тисяч фунтів. Рейфіл не залишає Марпл практично ніяких підказок або зачіпок. Вона навіть не знає, хто жертва.
Першим ключем до розгадки стає екскурсія по кращих будинках і садам Великої Британії, організована для неї Рейфілом перед смертю. У поїздці її супроводжують ще чотирнадцять чоловік, принаймні один із яких має відношення до її справи. Вона довідається, що одна з її компаньйонок, Елізабет Темпл, колись була директором школи, у якій учився «нікчемний» син Рейфіла, Майкл, що сидить у в'язниці.
Наступним ключем стає знайомство з Лавінією Глінн і її сестрами, яких Рейфіл перед смертю попередив про міс Марпл і попросив супроводжувати на самому відповідальному етапі екскурсії.
Далі починають відбуватися загадкові події: міс Темпл одержує удар в потилицю й непритомніє. Її відправляють в лікарню, де вона впадає в кому. Придя в себе через кілька днів, вона шепотить міс Марпл «знайдіть Вериті Хант», після чого вмирає.
Міс Марпл довідається, що Вериті Хант була удочерена сестрою Лавінії Глінн. Вериті Хант повинна була таємно обвінчатися з Майклом Рейфілом, але жоден з них не з'явився на церемонію. Міс Марпл розуміє, що жертвою злочину була Вериті. Залишилося знайти вбивцю.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.