Георгій Коваленко » Катехизм Українця XXI століття
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Катехизм Українця XXI століття

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 20.03.2018
Твір змінено: 03.09.2019
Завантажити: pdf див. (4.1 МБ)
Опис: Книга Володимира Романенка фактично є продовженням теми твору українського патріота Богдана Заклинського, що вийшов вже 100 років тому під назвою «Що треба знати кождому Українцеви?»
За століття, що минуло, на жаль не було написано подібної книги, так само, як і не перевидавалась важлива праця Б. Заклинського.
Відповідно до сучасних умов В. Романенко пропонує визначити загальні для всіх Українців поняття, цінності та погляди - незалежно від професії, суспільного статусу, часу і місця народження, проживання та навіть етнічного походження людини, яка, за висловом Б. Заклинського, «причисляє себе до Українців». Назви основних цінностей сучасний автор виносить у назви розділів книги (яких так само, як у творі Б. Заклинського – 13). Це Земля, Народ, Мова, Віра, Воля, Родина, Праця, Власність, Історія, Культура, Держава.
Книга, як цього і вимагає форма Катехизму, написана у діалогічній формі (питання – відповідь), за допомогою яких автор хоче досягти згоди з кожним читачем стосовно основних цінностей Українця. Думка автора підкріплена цікавими історичними фактами і особистим досвідом.
Книга може бути корисною як для української молоді, так і для тих, хто хоче зрозуміти, чому Українці саме такі, як вони є.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.