Віктор Корсак » Тактична медицина. Практичні рекомендації
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Тактична медицина. Практичні рекомендації

Посібник
Написано: 2022 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 25.06.2022
Твір змінено: 25.06.2022
Завантажити: pdf див. (10 МБ)
Опис: Від автора
50% для перемоги – це знищити ворога, а інші 50% – це за потреби врятувати життя пораненого побратима.
На момент виходу другого видання цього посібника ми навчили тактичній медицині понад 8 000 людей. І щоразу до початку занять ми бачили в очах слухачів страх та невизначеність, проте щоразу після закінчення ми відчували, як ці люди ставали зовсім іншими: їх наповнювали рішучість та впевненість. Саме під час навчань ми зрозуміли нагальну потребу в такому посібнику.
У цих методичних рекомендаціях ми акумулювали досвід українських медичних інструкторів та парамедиків із багатьох країн світу, які здобували знання та навички у різних «гарячих» точках нашої неспокійної планети.
Ми створили цю книгу, щоб 80% наших воїнів, які, згідно зі статистикою, помирають у перші 30 хв після поранення, мали шанс бути врятованими.
Щоб відсоток смертності поранених українських бійців (23%) на- близився до відсотку смертності ізраїльських солдатів (7%).
Ми створили цей посібник тому, що впевнені, що кожен, хто ознайомиться з ним, отримає знання, які дозволять рятувати себе та своїх побратимів.
Ми хочемо, щоб кожен боєць став бійцем-рятувальником і щоб кожен не лише піклувався про статистику знищених ворогів, а й повернутих до життя товаришів.
Я переконаний, що ця книга стане добрим доробком до тисяч індивідуальних військових аптечок та тактичних медичних наплічників, які ми сформували, і що разом це врятує не одне життя наших славних воїнів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.