Дара Корній » Зірка для тебе
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зірка для тебе

Роман
Написано: 2013 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 26.08.2014
Твір змінено: 25.05.2023
Завантажити: fb2.zip (320 КБ)
Опис: Вона — Зоряна, Зірка. Він — Сергій, Лічозір. Ці двоє дивні, і вони не могли не зустрітися, хай навіть ця зустріч принесла обом страждання. історія їхнього кохання почалась як чудесне визволення зі світу самотності, страху та гріха. Ці двоє пізнали божественну радість і єднання душ. Але невдовзі настануть часи туги, і вони мають подолати їх любов`ю, якої ще не було: ось вона, беріть, володійте, ця зірка — для вас.

У цій книзі є все, що має бути в класичному романі. Ціла галерея образів: він і вона, Сергій і Зоряна — знедолені герої, які зберегли людяність у нелюдських випробуваннях. Його друг Арсен та її подруга Лєрка, бабуня і тітка, чуйний професор і добросерда прибиральниця… Є в романі загадки імен, секрети вчинків і велика таємниця народження. Тут багато мандрів у просторі й часі, справедливість і кривда, вузькі стежки й розкішні сади. Є буття і небуття. Єдине, чого немає, — фальші, натомість є правда, власне, «Зірка для тебе» — це і є правда, гірка і чиста, про нас усіх, про кожного. Настояна на гріхах і спокутах, витримана десятиліттями у потаємних шафах, вона нарешті вивільнилася.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
04.10.2015 • tatna
дуже гарний роман. несподіваний поворот в ньому надає швидкості читанню.
Найвірніше з анотації "в класичному романі". Це дійсно художній роман, бо химерними моментами є лише уявлення ГГ під час коматозного стану. Так що навряд чи можна вважати роман химерним...
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.