Дмитро Корчинський » Війна у натовпі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Війна у натовпі

Спогади
Написано: 1999 року
Джерело: chtyvo.org.ua (djvu)
Розділ: Історична
Твір додано: 06.07.2014
Твір змінено: 02.01.2023
Завантажити: djvu (6.2 МБ) fb2.zip (5.7 МБ)
Опис: Ця книга дихає гарячим повітрям подій на зламі епох — розпаду Радянського Союзу, народження незалежних держав і конфліктів, що розгоралися внаслідок краху могутньої і хворої імперії. Без пафосу і прикрас розповідають автори книги про свою участь у боях та заворушеннях у Придністров'ї, Абхазії, Чечні, Бєларусі та інших гарячих точках новітньої історії.
За жанром це — репортаж з елементами нарису, історичних екскурсів, філософских спостережень. Текст — жорсткий, часом — жорстокий. Та хіба може бути лагідною ще не охолола вулканічна лава? Можна погоджуватись чи не погоджуватись з авторами та їхніми поглядами і підходами. Але не можна не прагнути дізнатися, як воно було насправді. Бо ж інакше ми приречені на нове коло брехні і фарисейства, цензури зовнішньої і внутрішньої.

Дмитро Корчинський та його друзі. Війна у натовпі. — К.: «Амадей», 1999. — 384 с.
ISBN 966-95281-5-1

Всі автори книги: Корчинський Дмитро, полковник Боровець, Бобрович Валерій («Устим»), Славко, Анонім, хорунжий Вашек, ройовий Явір, Музичко Олександр («Білий»), ройовий Шкіпер, Дощ Владислав, Поліщук Олександр
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
10.06.2018 • vovaniko
Дуже сподобалась книга. Корчинський молодець. Надалі тримає себе в тонусі, на відміну від всіляких проходимців, типу Шкіля.
Також рекомендував би книгу ще одного співавтора даної книги Бобровича "Щоденник сотника Устима"
11.06.2015 • Сергій
Ця книга потрапила мені до рук коли був ще підлітком, у непрості 90-ті. Книга справила дещо гнітюче враження на фоні інших книг, які доводилось читати. Після прочитання книги черговий раз утвердився в думці, що правда, свобода і народовладдя з одного боку і душогубство це дещо різні речі. Згодом це допомогло віднайти для себе дідівську віру в Бога і в козацтво як вільних людей по волі Божій, не іродів, не душогубів і не рабів гріха.
10.06.2015 • udi-udi
Коли взявся за цю книгу, хотів зрозуміти трохи, що з себе уявляють власне політичні погляди Корчинського. Якось було раніше не зрозуміло чому навколо нього склався такий ореол революціонера та анархіста? Книга допомогла.
Це збірка цікавих епізодів автрства Корчинського та його "колег" як про війну так і про анархічну діяльність. Все виглядає досить цинічно та сміливо. Не можу сказати, що я поділяю погляди авторів, але книга досить інформативна.
10.09.2014 • chernenko
Чудова книга, маю в паперовому варіанті! Час від часу перечитую!
07.07.2014 • vitalis
Одна з небагатьох книг, що дають уявлення про те, чим насправді була організація УНА-УНСО, де, коли, чому, з ким і проти кого відстоювала свої погляди та по-справжньому воювала. А також чому її так боявся режим Кучми.
Чи то через захоплюючий стиль написання, чи то через небуденність описуваних подій, але книга надовго залишилася у пам’яті. Незважаючи на понад десятирічний проміжок після прочитання, окремі описані в книзі епізоди досі стоять перед очима.
Книга безперечно зацікавить всіх тих, хто цікавиться українським націоналістичним рухом. Все-таки, після вояків УПА і Дивізії «Галичина» це були чи не найперші спогади українських добровольців про сучасну війну з вічним ворогом України - Росією.
Гадаю, через півроку-рік світ побачить ще низку спогадів українських солдат про спілкування з тим же ворогом через приціл автомата.
Приємного читання.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.