Стівен Кінґ » Сплячі красуні
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сплячі красуні

Роман
Написано: 2017 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.10.2019
Твір змінено: 25.03.2022
Завантажити: fb2.zip (899.1 КБ)
Опис: У майбутньому – настільки реальному й близькому, наскільки це можливо – жінки, лягаючи спати, занурюються в липкий білий кокон. Якщо оболонку, що покриває їхні голови, пошкодити і розбудити їх, вони стають дикими та неймовірно жорстокими. Коли жінки засинають, то опиняються в іншому, кращому місці, де панує гармонія, а конфлікти трапляються вкрай рідко. Таємнича Євка Блек має стійкий імунітет до сонної хвороби. Чи можна вивчити її медичну аномалію? Або вона демон, якого потрібно вбити? Люди розділилися на ворожі угруповання. Члени одного з них хочуть убити Євку, а другого – врятувати її. Треті, користуючись хаосом, мстяться новим ворогам. Раптово чоловічий світ накриває жага насильства.
 
Відгуки читачів:
 
13.08.2021 • Волод
І тут знову якась незрозуміла інфо.
Двоповерховий будинок за дві зарплати... Мдя. Це вже якийсь "апофегіоз", якщо враховувати, що зарплати держслужбовців традиційно менші, аніж ринкові...
Або, якщо мова про річні зарплати(? до, чи після податків!?), то може про це треба якусь примітку у перекладі? І хоч натякнути скільки то десятків тисяч доларів?
25.02.2021 • toma1408
Це не той роман, який можна занести Кінгу в плюс. Нудний, наївний. 6/10
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.