Максим Кідрук » Не озирайся і мовчи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Не озирайся і мовчи

Роман
Написано: 2017 року
Розділ: Художня
Додав: Olegka_95
Твір додано: 06.11.2017
Твір змінено: 14.07.2022
Завантажити: epub (1.3 МБ) fb2.zip (1.1 МБ) pdf див. (4.9 МБ)
Опис: Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.

Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.
 
Відгуки читачів:
 
31.07.2023 • Alex K
Книга хороша як і автор, головний герой зявиться в іншій книзі автора
12.07.2023 • davose
Мені і дружині дуже сподобалася ця книга, тому, щоб подякувати авторові після прочитання, купили електронну версію з Yakaboo. Це чудово, що у нас є такий письменник!
20.11.2017 • Omfala
дякую за книгу! прочитала за 3 дні, на одному подиху, читається легко і швидко, характерний для автора стиль та почуття гумору, проте значно слабше, ніж Бот чи Твердиня
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.