Максим Кідрук » Бот
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бот

Роман
Написано: 2012 року
Розділ: Художня
Твір додано: 16.01.2014
Твір змінено: 14.07.2022
Завантажити: epub (6.9 МБ) fb2.zip (2.6 МБ) pdf див. (2.9 МБ) rtf див. (46.3 МБ) rtf.zip (11.8 МБ) txt див. (1.5 МБ) txt.zip (466.5 КБ)
Опис: Максим, анонсуючи свого «Бота», прочитав справжню лекцію про те, що таке технотрилер. Захоплено розповідав про цей гібридний жанр, у якому переплетена наукова фантастика, трилер і ще купа всього. У таких книжках можна знайти детальні описи наукових дослідів, технічні новинки, отож подібні романи люблять ті, хто цікавиться не лише художньою, а й дослідницькою літературою. У схожій стилістиці писав Майкл Крайтон, тож знаменитий «Парк юрського періоду» — теж технотрилер. У цьому жанрі прославились Том Кленсі і Ден Браун (два перші його романи є стовідсотковими технотрилерами).
Сьогодні Максим Кідрук прагне стати першим українським письменником, що спеціалізується на модному жанрі, презентуючи «Бот» як перший вітчизняний технотрилер. Думаю, варто допомогти нашому технофантасту: для початку купити і прочитати його новий роман!…
 
Відгуки читачів:
 
14.04.2016 • Marusya
Цікавий твір. Захоплює з перших сторінок і дійсно не відпускає до самого кінця. Я не прихильник фантастичної літератури, але захоплююсь наукою, тож мені "Бот" сподобався саме спробою змоделювати один з можливих сценарієв поєднання наукових і технологічних досягнень без детальної проробки наслідків цієї взаємодії.
28.06.2015 • white
Після "Навіжених" нічого справді захоплюючого в творчості Кідрука не помічав. І тут ОПА!...

Твір для тих, хто готовий відмовитися від їжі і сну, поки не дочитає до кінця. Більш просунута версія Г. Веллса "Острів доктора Моро". Динамічний і напружений сюжет з вкрапленнями гумору не відпускає. А кінець з натяком, що то не кінець, змушує з нетерпінням чекати на продовження!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.