Ірина Хомин » Сакрал
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Сакрал

Повість
Джерело: chtyvo.org.ua (fb2)
Розділ: Химерна
Додав: Busya
Твір додано: 08.12.2011
Твір змінено: 03.02.2024
Завантажити: fb2.zip (203.4 КБ)
Опис: У світ живих із мороку прийшла давня могутня сила, здатна відтворитися через людську особу. Багато століть назад цю силу не зміг зупинити єгипетський жрець, хоч і знав про неї все. У теперішнім часі заради клятви покійній дружині проти цієї сили бореться хранитель древніх знань, але апостолом демона виявляється талановита дівчина, яка може стати видатною художницею...

Ірина Хомин – молода авторка зі Львова. Літературою цікавиться змалку, пише прозу, вірші, і для неї це не хобі, це – як крила для птаха. Ірина – дипломант літературного конкурсу «Коронація слова» 2004 року і лауреат цього ж конкурсу 2005 року.
 
Відгуки читачів:
 
03.01.2012 • Ruda
Дочитала твір тільки тому, що не було під рукою чогось іншого, а взагалі оцінка чотири з мінусом. Про "буфер" також у тексті помітила, і про Інтернет авторка пише так, ніби дія твору відбувається років десять тому. Сюжет трохи затягнутий, містичні моменти якось зовсім не лякають, і складається враження, що пише дівчина підліток про дівчину підлітка. Почуття головної героїні якось аж занадто різко змінюються, неприродно це виглядає, текст місцями здався "наївним". І якось вже приїдається одна й та сама тема в сучукрліті, всі про містику пишуть...
02.01.2012 • ponedilok
Теж не фанат жанру, але чомусь надихнувся попереднім відгуком та взявся за читання. І навіть подужав. Не скажу, що надто захоплююче чтиво на мій смак, крім того трішки смішили «змазані» деталі, не пов’язані з основною темою, але вони видають дещо поверхневі знання автора про описані речі (чого тільки вартий комп’ютер, під’єднаний до електромережі через «буфер»). Тим не менш, як на дебютний (?) твір доволі незле: більш-менш стрункий сюжет, досить несподівана інтрига в кінці твору (я майже чекав на інакшу розв’язку), невелика кількість персонажів дозволила більш-менш проробити характери. Все це вже не так погано на фоні чималої частини укрсучліту, в якому я здебільшого розчарувався кілька років тому ще студентом. Читати -- можна.
09.12.2011 • ilitbr
Свого часу узяв цю книгв в трьотижневу експедицію. Електрики не було, мобіли, ноути поздихали, і від нічогоробить майжевся увесь склад експедиції ( чоловік 15) цю книгу прочитав. Усі були в захваті, навіть ті хто книг як таких не читає.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.