Річард Харвуд » Чи дійсно загинули шість мільйонів?
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Чи дійсно загинули шість мільйонів?

Праця
Написано: 1974 року
Джерело: читач Олексій Токар (doc) / читач Олексій Токар (pdf)
Розділ: Історична
Твір додано: 13.12.2010
Твір змінено: 20.04.2024
Завантажити: doc див. (746.5 КБ) doc.zip (251.4 КБ) pdf див. (1019.2 КБ)
Опис: У багатьох відношеннях пропонована українському читачеві робота Р.Харвуда, як і Додатки до неї, є вельми цікавими і повчальними.

Ми часто чуємо, що комуністична ідеологія має бути засуджена на "другому Нюрнбергському процесі". Немає сумніву, що ідеологію та людиноненависницьку практику комунізму треба засудити, а компартію заборонити, але Р.Харвуд фактами доводить, що "Нюрнбергський процес" був всього лише грандіозною фальшивкою, створеним жидами спектаклем, і другої фальшивки нам робити не варто. Суд має бути справжнім, а не сфальсифікованим. Читаючи про цей процес, у голову мимоволі приходять організовані НКВД "суди" 30-х років в жидо-більшовицькій Московській імперії: фальшиві свідки, "визнання" під середньовічними тортурами, повне ігнорування очевидних фактів тощо. Інколи навіть забуваєш, що дія відбувається в середині 40-х років у Німеччині, а не в середині 30-х років у Московії. А втім, якщо подумати, то воно й не дивно: там і там жертвами були "гої", а "свідками", "слідчими", "суддями" та катами – жиди, бо "Нюрнбергський процес" був міжнародним лише за назвою. ...

Оригінальна назва книги – «Did Six Million Really Die?»


Ці файли відрізняються від файлів твору «Голокости. Факти проти міфів» тим, що тут вже виправлено декілька сотень помилок.
 
Відгуки читачів:
 
05.12.2018 • andriy.makukha
УВАГА: АНТИСЕМІТИЗМ! Цитата: "А що таке тоді голодомори українців 1921-23, 1932-33, 1946-47 років, безспірно організовані жидами?"
02.07.2012 • bhpetro
Це є книжка Річарда Гарвуда, анґлійського анти-семіта і заперечника індустріфльного вимордування жидів підчас другої світової війни. У книжці автор квестіонує вимордування шість мільйонів жидів підчас війни. Автор, у псевдо-науковім стилі, перекручує праці істориків, неправильно цитує свідків, часом фальсифікує докази і навіть "цитує" неіснуючі джерела. Це все є типове для сучасних так званих ревізіонистів Голокосту, які бачуть у Голокості конспірацію якоїсь світової орґанізації. Книжка, як явище таких ревізіонистських тенденцій, може бути цікава для історікив та для студентів історії, соціолоґії та психіатрії.
02.07.2012 • vitalis
Книжки не вилучаються з бібліотеки з ідеологічних причин, тобто тільки тому, що викладений в них матеріал суперечить чиїмось поглядам чи комусь не подобається. Бібліотека — це місце збереження книг, а не їх спалення.
Подальші відгуки, що не стосуються змісту книги будуть видалятися.
02.07.2012 • bhpetro
Стид і ганьба, що така книжка вийшла по українськи. Стид і ганьба, що такі нео-нацистські погляди (якщо можна називати погляди то, що пан Сапін написав у своїм відгуку) можна вільно писати на такій ніби культурній інтернет-сторінці. Автор книжки є Richard Harwood, що є псевдоним одного Richard Verrall, анти-семитський бувший редактор журналу "Spearhead", який є журнал анґлійської нео-нацистської партії National Front. (Більш про це можна дізнатися на сторінці http://en.wikipedia.org/wiki/Spearhead_%28magazine%29). То, що пан Сапін написав, вже говорили нацисти в 1920-их роках, а наслідки того всего потерпіли не тільки жиди, але й українці та інші народи, яких німці завоювали підчас другої світової війни. Найліпше би було, якщо адміністрація б вилучила цю книжку зі списку.
24.12.2010 • Михайло Сапін
Нінон, особисто мені, як українцю, не було чого соромитись, коли я читав цю книгу. Чи може вам було соромно за злочини жидобільшовиків, наприклад за Голодомор, чи може було соромно за тих хто вигадав міф про голокост? Варто обговорювати книгу, а не таврувати її отим незрозумілим визначенням. Чи ви не погоджуєтесь, як щира і свідома українка, що підготовка жидобільшовицьких орд до нападу й закабалення ("визволення" по їхній термінології) Західної Європи не була секретом для німців?
22.12.2010 • ninon
Ця книга антисемітська, тому мені, як щирій свідомій українці, соромно було її читати.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.