Нікос Казандзакіс » Капітан Міхаліс
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Капітан Міхаліс

Роман
Написано: 1953 року
Розділ: Художня
Твір додано: 24.10.2013
Твір змінено: 24.10.2013
Завантажити: pdf див. (14.1 МБ)
Опис: «Капітан Міхаліс» — це єдиний роман Казандзакіса, цілком присвячений Кріту. Друга назва цього твору — «Свобода або смерть!» — більше говорить читачеві про його зміст, ніж «Капітан Міхаліс». Гасло «Свобода або смерть!» звучало для крітян так само, дк «Батьківщина або смерть!» для кубинських революціонерів.

Роман «Капітан Міхаліс» — широка картина боротьби нечисленного, але волелюбного і мужнього народу Кріту за свої національні права, за свою незалежність.

Повстання 1889 p. - цей ще один спалах народного гніву — майже з самого початку було приречене на поразку через відсутність організації, через брак матеріальних засобів. До того ж крітян не підтримала жодна з європейських країн, до яких вони зверталися по допомогу, а сама Греція була безсила проти Османської імперії.

Над романом «Капітан Міхаліс» (1953) письменник працював кілька років. Твір перекладено багатьма мовами світу: англійською, німецькою, шведською, фінською, словенською, французькою, португальською, ісландською та іншими.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.