Ірена Карпа » Фройд би плакав
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фройд би плакав

Роман
Написано: 2004 року
Джерело: lib.aldebaran.ru
Розділ: Художня
Твір додано: 02.07.2007
Твір змінено: 12.06.2009
Завантажити: fb2.zip (274.2 КБ) rtf див. (1.8 МБ) rtf.zip (293.7 КБ) txt див. (386.5 КБ) txt.zip (182.5 КБ)
Опис: Париж — Франкфурт — Джокджакарта — Джакарта — Банг-кок-Джакарта — Джокджакарта — Київ — Яремча — Київ — Джакарта — Плі Айр — Убуд — Джокджакарта — Берлін — Мюнхен — Київ — Делі — Агра — Катманду — Тхімпху — Київ — Яремча — Лімасол — Київ — Ярославль — Київ — Прага Такий шлях зробив цей роман, перш ніж стати книжкою «Фройд би плакав». Кемпінги і дорогі отелі, помешкання українських заробітчан і західних дипломатів, шведський коханець зі шляхетною місією покращити світ і російський коханець з купою проблем, світ шоу-бізнесу і буддійські храми, а ще — багато-багато коротких притч і анекдотів, сумних і не дуже історій. Все це з відвертістю, якої ще не знала українська література. Ця книжка може приголомшити, але не відпустить до останньої сторінки, залишаючи відчуття довгої і виснажливої подорожі, після якої стаєш іншою людиною.
 
Відгуки читачів:
 
09.12.2021 • vitalis
Не зумів. Книжка виявилась сильнішою за мене і я її відкинув прочитавши близько третини. Абсолютно безідейна писанина. Не розумію за що дехто так вихваляє Карпу. Коротше, цицьки у Карпи кращі за її писанину.
До слова, знайома дівчина, якій я підсунув на читання цей твір, прочитала його не більше чверті, безапеляційно відмовившись читати «цю фігню» далі.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.