Мирон Капраль » Богоявленське братство Львова у XVIII ст.: дослідження та матеріали
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Богоявленське братство Львова у XVIII ст.: дослідження та матеріали

Документ
Написано: 2016 року
Розділ: Історична
Твір додано: 19.03.2019
Твір змінено: 02.04.2019
Завантажити: pdf див. (27.4 МБ)
Опис: Капраль Мирон.
Богоявленське братство Львова у XVIII ст.: дослідження та матеріали / НАН України. Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського. Львівське відділення. – Львів: Літературна агенція «Піраміда», 2016. – xcv + 328 с. + 8 іл. – (Львівські історичні праці. Джерела. – Вип. 5)

ISBN 978-000-00-0000-0

Книга містить історичне дослідження та джерельні матеріали про Львівське Богоявленське братство XVIII ст., яке діяло при церкві Богоявлення Господнього на Галицькому передмісті (локалізується у кварталі на перетині сучасних вулиць князя Романа та Олександра Герцена). У виданні досліджено проблеми заснування церкви та мирянської організації, правові й економічні засади діяльності конфратернії, взаємини з церковною владою та місцевим парохом. Джерельною підставою роботи стали фінансові книги братства, каталог членів, пом’яник, актові та судові документи, збережені у львівських архівних та музейних сховищах.
Для істориків соціальної історії ранньомодерного міста, дослідників церковної історії, урбаністів, а також усіх, хто цікавиться минулим давнього Львова.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
Пов'язані твори:
Рецензія на: Мирон Капраль. Богоявленське братство Львова у ХVІІІ ст.: дослідження та матеріали (авт. Наталія Білоус) Наук. Рецензія
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.