Ігор Каганець » Арійський стандарт: Технологія переходу в Простір волі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Арійський стандарт: Технологія переходу в Простір волі

Праця
Написано: 2014 року
Джерело: ar25.org
Розділ: Публіцистика
Додав: Аватар Арій
Твір додано: 21.04.2020
Твір змінено: 21.04.2020
Завантажити: doc див. (26.1 МБ) doc.zip (22.1 МБ) fb2.zip (8.8 МБ) pdf див. (18 МБ)
Опис: Що означає ім’я Україна? Ким був Ісус Хрестос — арійцем чи євреєм? Що пили апостоли на Таємній вечері — алкогольне вино чи виноградний фреш? Чому Євангеліє наполовину наповнене ворожими вставками? Що таке аріянство та іудохристиянство? В яку з цих релігій була охрещена Русь? Звідки взялася Трипільська цивілізація і чому трипільці були озброєні до зубів? Що таке Живе Слово? Як практично здійснити самозцілення і здобути фундаментальне здоров’я?

На основі синтезу новітніх досягнень археології, генетики, кліматології, історії, антропології, лінгвістики, соціобіології, фізіології та психології у цій книжці подано цілісне бачення основних закономірностей розвитку людського роду від 40-го тис. до н.е. і аж до наших днів — епохи Великого Переходу. Розкрито таємницю Царства божого як земного простору позитивних подій і викладено послідовність простих кроків, які треба здійснити, щоб реально потрапити у цей простір подій і надійно закріпитися в ньому.

ISBN 978-966-634-768-1

КАГАНЕЦЬ І.В. Арійський Стандарт: Технологія переходу в Простір волі. — Київ-Тернопіль: Видавництво «Мандрівець», 2014. — 576 с.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.