Франц Кафка » Зниклий безвісти [Америка]
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зниклий безвісти [Америка]

Роман
Написано: 1927 року
Джерело: chtyvo.org.ua
Розділ: Художня
Твір додано: 20.10.2012
Твір змінено: 27.12.2023
Завантажити: djvu (2.4 МБ) doc див. (1.2 МБ) doc.zip (414 КБ) pdf див. (33.8 МБ)
Опис: «Зниклий безвісти» – перший роман Франца Кафки, що його незавершений рукопис Макс Брод знайшов після Кафчиної смерти 1924 року і видав під заголовком «Америка»; саме з цього тексту, вочевидь, виростає автор таких славетних творів світової класики, як «Замок», «Процес», «Перетворення». Цей прикметно модерністський «роман виховання» – оповідь про юнака-еміґранта, своєрідна історія змужніння, сподівано для Кафки радше сувора й не вельми милосердна, ніж погідна й привітна, повна непередбачуваних поворотів долі, а однак розказана спокійно й легко, подекуди навіть грайливо, без фаталізму й абсурдности, властивих пізнішим авторовим творам.

«Зниклий безвісти» – останній за почерговістю серед великих новел і романів Франца Кафки, що виходять в українському перекладі.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
22.10.2012 • noone
Головний герой постійно потрапляє у ситуації, у яких він не має права на помилку. Можна сказати, що він постійно йде по межі, навіть не розуміючи обставин та їхніх причин. Як і всі твори Кафка, цей роман - багатошаровий, і його можна тлумачити з різних точок зору. Цікаво описаний образ Америки, країни, де автор ніколи не був. Гадаю, що прихильники творчості Кафки, обов'язково поцінують цю книгу.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.