Джон Бакен » Три заручники
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Три заручники

Роман
Написано: 1924 року
Розділ: Детективи
Твір додано: 25.01.2018
Твір змінено: 25.01.2018
Завантажити: djvu (4 МБ)
Опис: «Три заручники», роман Джона Бакена, одного з основоположників жанру «шпигунського» роману, вийшов друком 1924 року Це захоплююча оповідь про долі трьох високопоставлених британських громадян, заради порятунку яких Річарду Ганнею, чарівному герою цілого ряду книг Джона Бакена, доводиться розлучитися з мирним сільським життям і розпочати боротьбу з таємничим персонажем, який претендує мало не на світове панування. Перед вами – один із неймовірно вигадливих сюжетів про викрадення з політичним підґрунтям і водночас – вражаюча панорама звичаїв та політичного життя Англії до і після кривавої світової війни. Саме тому навіть у наші дні ця книга знову й знову продовжує виходити багатьма європейськими мовами.
 
Відгуки читачів:
 
30.12.2020 • Волод
Дивовижно...

Книзі скоро століття -- а вона й досі читна. Від початку й до кінця.
І, якоюсь мірою, ніби навіть і сучасна... Зрештою, з мобілками все було би так само -- глушилки завадили б ними користуватись. ;)
Ба, більше того, -- купа нудних сучасних книг просто не дотягне до цієї.

Але що справді моторошнувато -- то це думка, що нині всі ті "технології" можуть бути автоматизовані й застосовуватимуться направо й наліво...
Але, мабуть, ще ні. Інакше чому Земля така засмічена й замучена?
А от якби, раптом, все людство змусили, якимось дієвим, незбагненним, і ніби то ненасильницьким способом, припинити засмічення -- то відчуття були б двоякі. Ніби й добре. Але як...?
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.