Джоан К. Ролінґ » Гаррі Поттер і таємна кімната
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Гаррі Поттер і таємна кімната

Роман
Написано: 1998 року
Джерело: lib.aldebaran.ru
Розділ: Химерна
Твір додано: 04.02.2009
Твір змінено: 18.10.2016
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Гаррі Поттер переходить на другий курс Гоґвортської школи чарів та чаклунства. Перед самим початком учбового року ельф-домовик Добі попереджає Гаррі про страшну небезпеку, яка очікує на нього у Гоґвортсі. Так Гаррі знову стає учасником казкових та небезпечних пригод. Хтось нападає на учнів, перетворюючи їх на кам'яні статуї, і вчителі подозрюють, що у цьому винен легендарний монстр, що, як кажуть, мешкає у Таємній кімнаті, відчинити яку здатен тільки справжній нащадок Слизерина. Гаррі знову змушений вступити у боротьбу зі злом. Проте цього разу ворог такий сильний, що надії на перемогу майже немає...

«Це не тільки найвдаліший бестселер в історії дитячої літератури, але й абсолютно винятковий літературний твір». (Таймс, 23.06.2000)

«Книги Д.К.Ролінґ про Гаррі Поттера повернули дітям майже забуту пристрасть до читання. Ролінґ вдалося створити по-справжньому культову книгу і в один момент перетворитися на знаменитість». (Воуґ, червень, 2001)

«Завдяки бурхливій, яка б'є через край, фантазії і винахідливості авторки, книги про Гаррі Поттера заслуговують називатися класикою». Вони уявляються нам рогом достатку, з якого висипаються речі й події, одні дивовижніші зі інші... (Букселер, червень, 2000)
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.