Джоан К. Ролінґ » Гаррi Поттер i фiлософський камiнь
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Гаррi Поттер i фiлософський камiнь

Роман
Написано: 1997 року
Джерело: lib.aldebaran.ru
Розділ: Химерна
Твір додано: 04.02.2009
Твір змінено: 18.10.2016
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Одинадцятирічний хлопчик-сирота Гаррі Поттер живе в родині своєї тітки і навіть не підозрює, що він – справжній чарівник. Але одного разу прилетіла сова з письмом для нього, і життя Гаррі Поттера змінилося назавжди. Він дізнався, що його прийнято до Школи чарівництва та магії, з’ясовує правду про загадкову загибель своїх батьків, а в результаті йому вдається розкрити секрет філософського каменя.

Відірвавшись від комп’ютерів і телеекранів, сотні мільонів дітей та дорослих у всьому світі ЗНОВУ ЧИТАЮТЬ! Казка про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера зачарувала всю планету…

«Книги про Гаррі Поттера володіють дивовижною властивістю зачаровувати не тільки дітей, але й їхніх батьків». (The Daily Telegraph)

«...дотепно, зворушливо і вражаюче... Подібно до Гаррі Поттера, Д.К.Ролінґ зуміла вийти за межі свого невиразного маґлівського оточення і досягти чогось справді незвичного». (The New York Times Book Review)

«Діти реагують на книжки про Гаррі Поттера із захватом, який вражає багатьох, хто думав, що сучасне покоління підлітків безнадійно втрачене для читання...» (Vancouver Sun)
 
Відгуки читачів:
 
05.09.2012 • Полель
Щиро дякую за публікацію! Нарешті дойшли руки до того, що не прочитав у дитинстві!:) ПС:Є зауваження до якості. Деякі незначні помилки,що не змінюють змісту, але заважають читати. Це переноси , великі літери в середині слів:Гар-Рі Пот-Тер; та погано розпізнані букви: Л~Д. Одразу не здогадався виписати всі помилки на листок, але може хтось читатиме після мене і зробить цю роботу)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.