Карл Ясперс » Психологія світоглядів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Психологія світоглядів

Праця
Написано: 1971 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 12.04.2012
Твір змінено: 12.04.2012
Завантажити: pdf див. (46.3 МБ)
Опис: У серії «Філософська думка» до уваги українського читача пропонується твір видатного німецького філософа-екзистенціаліста і психіатра Карла Ясперса «Психологія світоглядів».
Розвивати світогляд як наукове пізнання і заразом як науку про життя завше було завданням філософії. Натомість у цій книжці робиться спроба лише зрозуміти, якими є останні позиції, що їх перебирає собі душа, і які у неї рушійні сили. А тому фактичний світогляд і залишається справою усього життя. Замість повідомлень про те, що важить у житті, тут засобом само осмислення виступають висвітлення та з’ясування можливостей. Хто шукатиме прямої відповіді на запитання, як йому жити, марно шукатиме її у цій праці. Те істотне, що лежить у конкретних рішеннях особистої долі, лишається прихованим. Ця праця апелює до вільної духовності й активності життя, пропонуючи засоби орієнтації, однак вона не робить ані найменшої спроби творити життя та вчити життю.

Карл Ясперс. Психологія світоглядів / З нім. пер. О. Кислюк, Р. Осадчук. — К.: Юніверс, 2009. — 464 с. (Філософська думка).
ISBN 978-966-8118-67-8
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.