Януш Корчак » Як любити дитину
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Як любити дитину

Підручник
Написано: 1920 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 09.01.2020
Твір змінено: 21.01.2020
Завантажити: epub (1.1 МБ) fb2.zip (883.6 КБ) pdf див. (794.7 КБ)
Опис: Кожне слово цієї праці випромінює любов до дітей! Книжка, яку повинні прочитати всі батьки або ті, хто лише планують ними стати!

Головна ідея педагогіки Корчака – повага до дитини, до її думок і бажань, усвідомлення, що всі діти різні, що вони мають право вибору. Вдумливий психолог відкриває мотиви переживань і вчинків дітей, пояснює складні процеси формування особистості. У книжці немає догматичних наказів та суворих рекомендацій, але є відповідь на запитання, які ставлять собі всі батьки, – що значить любити дитину та як це робити.
• Педагогічне Євангіліє від всесвітньо відомого педагога та гуманіста!
• Книжка про любов до дітей, написана серед жахіття війни.
• Найбільш глибока книжка про взаємини дорослих і дітей, про батьківство і дитинство.
 
Відгуки читачів:
 
21.02.2020 • vitalis
Ця книга - не навчальний посібник. Це навіть не практичний порадник. Це неймовірно глибокий філософський трактат про дітей, про замилування їхньою поведінкою і про любов до них. Спочатку важко зрозуміти, що автор намагається донести до читача і коли вже будуть поради, які можна застосувати на практиці вже сьогодні. Але книга більше спрямована на почуття та емоції, ніж на розум читача. Все стає на свої місця, коли читач проймається манерою викладу матеріалу автором - тоді з'являється розуміння того, що і для чого говорить автор, куди він веде свою оповідь. Хоча практичних порад не буде, але після прочитання з'явиться якесь глибинне усвідомлення того, що і чому відбувається з дітьми. Що робити на практиці доведеться вирішувати самому, але після книги ці рішення будуть даватися значно легше.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.