Ізабелла Сова » Смак свіжої малини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Смак свіжої малини

Повість
Розділ: Художня
Твір додано: 16.03.2010
Твір змінено: 16.03.2010
Завантажити: fb2.zip (216.2 КБ)
Опис: Ізабелла Сова — відома польська письменниця і перекладачка, авторка сенсаційної «ягідної трилогії», що стала бестселером не тільки у Польщі, але й за її межами. Повість «Смак свіжої малини», яка розпочинає трилогію, українською мовою друкується вперше.
Що призводить до того, що такий собі ніякий молодик раптом стає твоєю половинкою? Можливо, замість того, щоб шукати ідеалу, мало б звернутися до лікаря-окуліста? Пластична операція, на яку насмілюється двадцятишестирічна Малина, не позбавляє її страждань. Не допомагають ані подруги, ані ворожка, ані лікарі. І вже зневірившись у щасті, Малина вирішує зробити кар'єру — та негадано зустрічає велике кохання...
 
Відгуки читачів:
 
03.11.2010 • Jineura
О, нарешті цю книгу зробили у електроному форматі! Дійсно чудова історія, як і інші дві з "Ягідної" трилогії (нажаль, їх ще тут немає).
Оскільки тут уже описали саму книгу, розкажу про трилогію вцілому. Ця історія розказана 27-річною випускницею вузу Малиною (ось так довго у Польщі вчаться!), тобто це "юнацький" погляд на життя. Вишня з "Терпкості вишні" - це випускниця школи, абітурієнт (тобто "тінейджерська" історія, такби мовити). Ягоді з "Тістечка" - близько 35, "доросла" лінія.
Що мені сподобалося: усі історії розказані з глибокою повагою авторки до своїх героїв і до іхніх проблем. Дійсно, дуже часто автори дивляться на підлітків трохи зверхньо, вважаючи їхні проблеми незначними ти несерйозними - тут цього немає. До всіх героїнь у Сови рівне ставлення. Але не бійтеся слова "проблеми", читати буде не сумно і не нудно - у авторки чудове почуття гумору. Буде весело :)
Мені найбільше сподобалася саме історія Малини. Можливо тому, що її я прочла першою з трьох; або тому, що мені було приблизно стільки ж років, як і героїні. Отож - читайте, не пошкодуєте.
13.10.2010 • Ruda
Ця книга - щоденник дівчини-випускниці університету, яка веде його протягом року. У її житті є все: невдалі заручини, страждання, трохи дивні подруги, багато друзів, дивна сім*я, психіатр, пошуки роботи і єдине вічне бажання - знайти себе у бурхливому світі. А саме головне - тут багато гарного гумору, цікавих розповідей і вдала сюжетна лінія. Що ще потрібно для гарного немарно згаяного вечора?
16.03.2010 • Busya
несподівано, чого не чекаєш дивлячись на дурнувату анотацію, виявилось, що це дуже гарна книжка.
Історія польської студентки з причмеленою родиною, яка хоче змінити себе. Потім починає змінюватись і її життя і оточення...
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.