Сергій Володимирович Іванов » Фінанси підприємств. Практикум
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фінанси підприємств. Практикум

Посібник
Написано: 2016 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 25.04.2020
Твір змінено: 25.04.2020
Завантажити: pdf див. (2.5 МБ)
Опис: Навчальний посібник підготовлено відповідно до програми з навчальної дисципліни «Фінанси підприємств», яка відноситься до дисциплін професійної підготовки бакалаврів в галузі знань «управління та адміністрування». У ньому наведено методичні вказівки щодо вивчення сутності та організації фінансів підприємств, організації розрахунків і кредитування підприємств, формування і розподілу прибутку, оподаткування підприємств, сутності та організації оборотних коштів, сутності та фінансування відтворення основних засобів, фінансового планування, фінансового аналізу, проведення фінансової санації підприємства.

У навчальному посібнику наведено матеріал для практичної підготовки майбутніх фахівців з управління та адміністрування самостійного опанування студентами змісту дисципліни «Фінанси підприємств». У посібнику наведено методичні вказівки щодо вивчення тем дисципліни, питання для самоконтролю знань, тестові завдання, практичні завдання, завдання щодо складання структурно-логічних схем, завдання для самостійної роботи студентів, список використаних і рекомендованих джерел.

Навчальний посібник призначено для студентів економічних спеціальностей. Ним можуть користуватися викладачі, аспіранти та всі ті, хто бажає професійно знати про фінанси підприємств.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.