Павло Іванюта » Внутрішньогосподарський (управлінський) облік у виробничих підрозділах сільськогосподарських господарюючих суб'єктів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Внутрішньогосподарський (управлінський) облік у виробничих підрозділах сільськогосподарських господарюючих суб'єктів

Посібник
Написано: 2006 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 23.12.2011
Твір змінено: 23.12.2011
Завантажити: pdf див. (6.1 МБ)
Опис: Висвітлюються концептуальні підходи до формування внутрішньо господарського (управлінського) обліку, йо го місця і ролі в ор ганізації господарського обліку та в системі управління; обґрунтовується його основна функція — облік виробничих витрат; розкрита дієвість внутрішньо господарського (управлінського) обліку, зокрема в умовах внутрішньо господарського розрахунку і чековоїформи контролю та у зв'язку із застосуванням інформаційних систем і комп'ютерних локальних мереж; розглядається взаємозв'язок внутрішньо господарського (управлінського) обліку з бюджетуванням та контролінгом.
Головне завдання посібника — надати допомогу тим, хто бажає оволодіти перевіреною практикою організацією ведення внутрішньогосподарського (управлінського) обліку у виробничих підрозділах сільськогосподарських господарюючих суб'єктів. Посібник буде корисним як для студентів і аспірантів, так і фахівців сільськогосподарської галузі.

Іванюта П.В., Левченко З.М. Внутрішньогосподарський (управлінський) облік у виробничих підрозділах сільськогосподарських господарюючих суб'єктів: На вчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2006. – 368 с.
ISBN 966-364-244-0
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.