Ірвін Ялом » Брехуни на кушетці
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Брехуни на кушетці

Оповідання
Написано: 1996 року
Розділ: Художня
Твір додано: 18.03.2020
Твір змінено: 21.03.2022
Завантажити: epub (1 МБ) fb2.zip (703.6 КБ) pdf див. (2.5 МБ)
Опис: Затишний кабінет. Навпроти вас на м’якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?

За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.
 
Відгуки читачів:
 
23.12.2020 • vitalis
Цей роман захоплює з перших рядків, з самого прологу. Власне, найяскравіше враження та цілісність картини залишає саме оповідь героя прологу. Вона цілісна, яскрава, прониклива, психологічно-карколомна і з невеликою недосказаністю в кінці.
Сюжетні лінії, які складають решту книги і поєднані між собою героями оповіді, цікаві, яскраві, але ніяк не дотягують до прологу, який добре закарбовується у пам'яті. Сюжет в багатьох місцях проглядається далеко наперед, особливі загадки відсутні, несподіваних різких поворотів сюжету теж немає. Мабуть, найкращим описом книги було б - гарна авторська подача досить буденних життєвих подій американців середнього класу з різних сфер. І, звісно ж, дії героїв добре описані з точки зору психології.
Якщо підсумувати, то це досить легка для читання книга, яка, до того ж, мабуть, цікавіша для спеціалістів-гуманітаріїв завдяки детальному опису життя їх американських колег.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.