Євген Гуцало » Позичений чоловік
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Позичений чоловік

Роман
Написано: 1981 року
Розділ: Гумор
Твір додано: 04.12.2016
Твір змінено: 23.03.2023
Завантажити: doc див. (3.1 МБ) doc.zip (1.6 МБ) epub (1.2 МБ) fb2.zip (419.2 КБ) htm (1.7 МБ) htm.zip (395.4 КБ) pdf див. (2 МБ) rtf див. (59.7 МБ) rtf.zip (12 МБ)
Опис: Роман “Позичений чоловік” поєднує у собі анекдот, небилицю, містифікацію, бурлеск і є зухвалою спробою письменника у фантастичній, жартівливій формі розповісти про повсякденне життя сучасної людини. В основі сюжету вигадана історія про те, як жінка позичила іншій жінці на місяць свого чоловіка. Навколо головного героя роману Хоми Прищепи – “дивака і характерника, гуманіста і пройдисвіта, джигуна і мудреця” – розгортається каскад неймовірних пригод. Та, захоплюючись несподіваними поворотами сюжету, кумедними ситуаціями, в які потрапляє наш герой, ми розуміємо, що насправді головною дійовою особою в романі є дух українства, українська вдача. Вражає мова, якою написано роман, – неперевершена й органічна, сповнена неповторних прислів’їв та приказок, діалектизмів та словотворів, мова розмаїта й незнищенна, як незнищенні уява й талант нашого народу.
 
Відгуки читачів:
 
25.11.2017 • такзваний
Оскільки в описі книги про це не сказано, додам у цьому відгуку: роман "Позичений чоловік" є першою частиною трилогії про пригоди Хоми Прищепи та інших мешканців Яблунівки. Другою та третьою частинами трилогії є романи Гуцала "Приватне життя феномена" і "Парад планет". Трилогія є визначним явищем української гумористичної літератури.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.