Григорій Гринько » Статті. Промови. Документи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Статті. Промови. Документи

Не визначено
Написано: 2015 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 20.09.2018
Твір змінено: 20.09.2018
Завантажити: pdf див. (1 МБ)
Опис: Григорій Гринько. Олександр Шумський : Статті. Промови. Документи / НАПН України, Педагогічний музей України ; [укладачі : В. О. Гайдей, О. П. Міхно ; наук. консультант О. В. Сухомлинська]. — К. : ПМУ, 2015. — 172 с. — (Сер. «Педагогічні републікації» ; вип. 2).

ISBN 978-617-7021-33-8

Другий випуск серії «Педагогічні републікації» містить праці народних комісарів освіти УСРР Григорія Гринька та Олександра Шумського, що присвячені питанням розбудови освіти протягом одного з найскладніших і найсуперечливіших періодів історії України. Ці праці були вперше опубліковані у 1920—1926 рр. як у відомих журналах «Путь просвещения» («Шлях освіти») та «Радянська освіта», так і у майже невідомих сучасному читачеві — «Студент революції» та «Пролетарська освіта».
Статті, промови і документи, що ввійшли до видання, відображають різні напрями діяльності Г. Гринька та О. Шумського як народних комісарів освіти і сприятимуть виробленню неупередженого об’єктивного погляду на цей період нашої історії.
Видання адресовано вченим, аспірантам, докторантам, викладачам вищих навчальних закладів, студентам та всім, хто цікавиться історією української освіти.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.