Г'ю Гоуї » Бункер. Ілюзія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бункер. Ілюзія

Не визначено
Написано: 2018 року
Розділ: Художня
Твір додано: 28.06.2022
Твір змінено: 01.07.2022
Завантажити: djvu (2.6 МБ) fb2.zip (765.3 КБ)
Опис: Гоуї Г.
Бункер. Ілюзія / Гю Гоуї; пер. з англ. Е. Євту-шенко; за заг. ред. Т. Клюкіної. — Київ: Форс Україна, 2018. — 496 с.
ISBN 978-617-7559-09-1

З-поміж численних картин Апокаліпсису, створених у літературі й у кіно, роман Г’ю Гоуї «Бункер. Ілюзія» вирізняється легкістю нарації і правдивістю скрупульозного змалювання кожної дрібниці довколишнього світу, кожного відчуття героїв, які — усупереч усьому — намагаються вижити в умовах, у яких опинилися.
...Опісля Кінця світу Хтось залишив жменьку людей «на насіння» у колосальному бункері, врізаному на десятки кілометрів під землю. Утім життя перетікає в смерть, і цикл завершується, коло замикається. Від народження тобі втовкмачують, що інакше бути не може, порятунок -неможливий, виходу з бункера немає. Кожен знаходиться під контролем системи, свідомість та інакомислення — блокуються установками відділу IT.
Та завжди з’являються носії «ідеї», ті, хто прагне іншої інформації, справжнього знання, кого не влаштовує ілюзія, що наче «вірус», здатна «заразити» інших. І фінал історії геть непередбачуваний.
Можна вірити чи не вірити в реалістичність всього цього, але віра автора в невичерпні можливості людського тіла й духу, заперечення безплідного існування в світі ілюзій є тим, заради чого варто прочитати цю книжку.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.