Тетяна Гошко-Зайцева » Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби

Посібник
Написано: 2011 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 29.01.2017
Твір змінено: 29.01.2017
Завантажити: pdf див. (4.7 МБ)
Опис: Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби / Упоряд. Т. Гошко Львів: Видавництво Українського Католицького Університету 2011. 688 с.

ISBN 978-966-8197-78-9

Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби охоплює період від середини XIV до початку XVII ст. Матеріал поділено на окремі тематичні розділи: держава і політична влада, шляхта, міста, торгівля, селяни, козаки, жінки, Церква, культура. Це дало можливість мовою документів проілюструвати різні аспекти життя тогочасного суспільства. Документи доповнено біограмами, бібліографічними довідками, роз’ясненням незрозумілих термінів, довідками про локалізацію окремих географічних та архітектурних об’єктів, поданими в підрядковому тексті. У посібнику вміщено додатки: нумізматично-метрологічний довідник, довідники про судову систему Великого князівства Литовського та Корони Польської, систему урядів цих держав, адміністративний поділ Речі Посполитої, єпархіальний поділ Київської митрополії.

Хрестоматія рекомендована як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів при вивченні дисципліни «Давня і нова історія України». Також може бути використана в курсі «Історія Польщі», у спецкурсах, пов’язаних із цим періодом, і в курсах «Джерелознавство» та «Історія держави і права України». Адресована студентам історичних і юридичних спеціальностей, учителям історії та права й усім, хто цікавиться історією України.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.