Микола Володимирович Горбатюк » Аналіз емпіричної бази дослідження регіональних політичних еліт Вінниччини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Аналіз емпіричної бази дослідження регіональних політичних еліт Вінниччини

Праця
Написано: 2019 року
Джерело: academia.edu
Розділ: Наукова
Твір додано: 14.01.2020
Твір змінено: 14.01.2020
Завантажити: pdf див. (554.2 КБ)
Опис: Розділ у монографії: Регіональні політичні еліти в Україні: аналіз літератури з проблеми та характеристика емпіричної бази для вивчення феномену (кінець 1991–2018 рр.). / За ред. М. С. Кармазіної Київ, ІПіЕНД ім. І. Ф. Кураса НАН України, 2019.

Проаналізовано основні джерела для дослідження регіональних політичних еліт Вінницької області, зокрема нормативно-правові акти центральних та місцевих органів державної влади, змістове наповнення офіційних сайтів обласної і районних рад, обл- та райдержадміністрацій, персональних сайтів окремих політиків, публікації у місцевих засобах масової інформації, архівні документи, опублікована довідкова інформація про політичних діячів регіонального рівня, а також їхні спогади. Окремо вказано для дослідження яких питань можуть бути використанні ті чи інші джерела.
Ключові слова: регіональна політична еліта Вінниччини, джерела, нормативно-правові акти центральних та місцевих органів державної влади, сайти обласної і районних рад, обласної і райдержадміністрацій Вінниччини, статті у ЗМІ, довідники, спогади.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.