Олесь Гончар » Листи
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Листи

Документ
Написано: 2008 року
Розділ: Художня
Додав: balik2
Твір додано: 12.04.2012
Твір змінено: 12.04.2012
Завантажити: djvu (9 МБ) pdf див. (12.1 МБ)
Опис: Це перше видання епістолярної спадщини класика української літератури, державного діяча, лауреата Шевченківської премії — Олеся Гончара.

До книги увійшли листи, які зберігаються в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтв України, в рукописних відділах Інституту літератури та НАНУ, в архівах Волинської, Дніпропетровської, Львівської областей, в Російському державному архіві літератури і мистецтв, у Слов’янській бібліотеці Чеської Республіки, а також у приватних архівах широкого кола людей, з якими ще змолоду листувався письменник.

Публікація охоплює довоєнний і повоєнний час, роки хрущовської відлиги, застою, боротьби з тоталітарною системою, а також духовного відродження.

В книзі подається частина офіційного листування О. Гончара як керівника СПУ з 1959-го по 1970 рік та депутата Верховної Ради СРСР і УРСР.

Як і в щоденникових записах, так і в листах відкриваються нові сторінки біографії і творчого життя письменника, його громадської, державної діяльності, широких зв’язків із читачами в Україні та за її межами.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.