Петро Голубенко » Україна і Росія у світлі культурних взаємин
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Україна і Росія у світлі культурних взаємин

Праця
Написано: 1986 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 10.05.2016
Твір змінено: 10.05.2016
Завантажити: pdf див. (41.3 МБ)
Опис: К.: Дніпро, 1993. Друкується за виданням: Петро Голубенко. Україна і Росія у світлі культурних взаємин. – Видавництво «Українське слово». – Нью-Йорк – Париж – Торонто, 1987.


Чим була Російська імперія – добром чи злом для поневолених нею народів та їхніх культур? У чому виявляється національна своєрідність України і Росії? Ці та інші непрості питання автор висвітлює об’єктивно і зважено, керуючись не емоціями, а науковим підходом до фактів. У книжці вперше систематизовано значний обсяг документальних матеріалів не лише українських та російських, а й західних авторів, подано цінну бібліографію. Справжнім відкриттям для широкого читацького загалу стане багато документів і фактів, досі невідомих, приховуваних або замовчуваних. Ґрунтовне дослідження вченого очищує історію взаємин двох сусідніх народів та їхніх культур від упереджених тлумачень і стереотипів.

Книжка стане в пригоді старшокласникам і студентам, учителям і науковцям, усім, хто цікавиться справжньою, нефальсифікованою історією України.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.