Олександр Головко » Князь Роман Мстиславич та його доба
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Князь Роман Мстиславич та його доба

Праця
Написано: 2001 року
Розділ: Історична
Твір додано: 25.08.2012
Твір змінено: 25.08.2012
Завантажити: fb2.zip (224.2 КБ)
Опис: «Лютий Бузиріс», «Рішельє півночі», «Лев Волині», «Карл Сміливий нашої історії» – такі яскраві порівняння застосовували відомі історики по відношенню до однієї з найцікавіших постатей вітчизняної давнини князя Романа Мстиславича. Зі сторінок цієї книги читачі довідаються про походження та дитинство південноруського володаря, про його сходження на політичний Олімп стародавньої Русі. В період правління князя Романа завдяки його титанічній діяльності на теренах Південно-Західної Русі виникло нове державно-політичне утворення – Галицько-Волинське князівство, здійснилися численні походи до половецьких степів, до ятвязьких пущ, до сусідньої Польщі. Автор робить спробу з’ясувати невідомі та загадкові сторінки політичної та особистої біографії князя, його родинні зв’язки, міжнародні контакти, вплив діяльності Романа на подальшу долю Волині та Галичини.
Книга розрахована на широке коло шанувальників історії, яким небайдуже славне і одночасно драматичне минуле нашої Батьківщини.

Повна назва твору: Князь Роман Мстиславич та його доба. Нариси історії політичного життя Південної Русі XII – початку XIII століття
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.