Олександр Головко » Історики-медієвісти сучасної України
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історики-медієвісти сучасної України

Довідник
Написано: 2019 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Автором.
Розділ: Наукова
Твір додано: 26.05.2019
Твір змінено: 03.06.2019
Завантажити: pdf див. (412.7 КБ)
Опис: Друге доповнене видання довідника містить данні про істориків-медієвістів сучасної України: зібрана інформація про дисертації і монографії, в яких вивчаєть ся історія сере дніх віків, визначені наукові інтереси вчених. У вступній статті висвітлені головні тенденції розвитку української медієвістики в ХІХ – на початку ХХІ ст. В заключній частині довідника наводяться телефони і електронні адреси найбільших наукових центрів України, де працюють історики-медієвісти.
Видання адресоване вченим-історикам, студентам вишів, широкому колу читачів, які цікавляться проблемами соціально-економічного, політичного та культурного поступу країн у добу середньовіччя.

Головко О.Б. Історики-медієвісти сучасної України: до відник / О.Б. Головко; [відп. ред. С.А. Копилов]. — 2-е вид., перероб. і доп. — Кам'янець-Подільський: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2019. — 72 с.
 
Відгуки читачів:
 
10.10.2019 • Ігор Мицько
Автор "забув" згадати чи навмисно не включив до довідника мене, Ігоря Мицька, та Юрія Дибу. Тим самим він проігнорував найновіші дослідження початків руси, в угоду російській імперській історіографії.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.