Ірина Гнатюк » Російсько-український словник у 4 томах. Том 1: А—Й
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Російсько-український словник у 4 томах. Том 1: А—Й

Словник
Написано: 2011 року
Розділ: Навчальна
Додав: balik2
Твір додано: 13.08.2016
Твір змінено: 27.12.2023
Завантажити: djvu (15.3 МБ)
Опис: Російсько-український словник у 4 томах. Том 1: А–Й / І.С.Гнатюк, С.І.Головащук, В.В.Жайворонок та ін. – К.: Знання, 2011. – ХХХVIII, 992 с. – (Академічні словники).
ISBN 978-966-346-915-7 (Академічні словники)
ISBN 978-966-346-797-9
ISBN 978-966-346-798-6 (том 1)


Російсько-український словник у чотирьох томах підготовлено науковцями Інституту української мови НАН України. Словник створено на базі багатомільйонної Лексичної картотеки Інституту української мови НАН України. Він відображає зміни, що відбулися у лексичному складі української та російської мов за останні десятиріччя. У Словнику використано найважливіші досягнення лексикографічної теорії та лінгвістичної практики української та інших слов’янських мовознавчих шкіл, враховано сучасні суспільні потреби в оновленні та підготовці якнайповнішого словника. Словник відповідає сучасним правописним нормам і може бути надійним довідником для здійснення перекладу текстів різних стилів і жанрів з російської мови на українську.
 
Відгуки читачів:
 
26.12.2023 • v_mil
Лишень побачив, одразу купив усі чотири томи. Дуже дорого, але без нього не може працювати ані редактор, ані коректор, ані видавець, ані письменник, ані науковець, ані секретар/секретарка. Дуже вдала редакція - є і загальновживані, і літературні, і науково-технічні, і юридичні терміни з багатьох галузей науки. Недолік такого паперового видання - дуже важке (в прямому сенсі - в кілограмах), особливо якщо працювати в дорозі. У низьковартісних авіакомпаніях буде перевищення ваги. Дуже вдячний, що виклали електронну версію. Тепер користуюся де завгодно. Мабуть, кожен повинен мати під руками. Наступний крок - зробити додаток до мобільного телефона, щоб зручно було шукати.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.