Дітріх фон Гільдебранд » Що таке філософія?
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Що таке філософія?

Праця
Написано: 1960 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 05.02.2010
Твір змінено: 31.05.2013
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Кожен, хто поціновує та розуміє, егіістемологічну «кухню», без особливих труднощів переконається, що Дітріх фон Шьдебранд у своїй праці не оминає дослідницькою увагою переважної більшості визначальних для цієї ділянки тем, а тому навряд чи ця книга залишить байдужим як того, хто любить подібні головоломки, так і того, хто, випадково взявши її до рук, не буде приховувати своєї нетерплячості від втрати дорогоцінного часу на розгляд-пізнавальних аномалій.
В наміри автора не входить дати вичерпні й остаточні відповіді на підняті питання, хай навіть через це знайдуться ті, хто осудить цю книгу «як наївну, ненаукову», чи навіть, як вираження застарілого реакційного способу мислення. Не про це йдеться. Ідеться про щось більше, що складає сутність і життєздатність самої філософії.
Філософія існує тільки у філософуванні, у відкритому сократівському діалозі сумнівів і відповідей, і відмова від цього гірша для автора, ніж іронічні посмішки на обличчях потенційних опонентів.
Як стверджує автор, ця книга замислена з метою реабілітува ти філософію. Встановлення істинної природи філософського знання, істинних тем філософії, їхньої епістемологічної гідності й життєвої ваги — ось мета цієї книжки.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.