Галина Гаврищук » Паралелі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Паралелі

Роман
Написано: 2019 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 19.03.2020
Твір змінено: 20.03.2020
Завантажити: pdf див. (1,1 МБ)
Опис: Роман «Паралелі» – описує подорожі героїні в паралельні світи з різними соціальними відносинами. Перше знайомство з ними вбачається у снах, де Я живе іншим життям, але в подібному оточенні. В кожному світі вона зустрічає свою паралельну особистість та розширює власне розуміння взаємовідносин між усім видимим та невидимим. Знайомиться з інформацією психолого-філософського характеру про все, що складає наше буття – будова, свідомість, емоції, світосприйняття через Еґо, само зцілення тощо.
Героїня стає свідком критичних подій у житті паралельних відображень і намагається підтримати їх, водночас накопичуючи в собі їхній досвід. Поряд з цінними знаннями вона переживає їхній страх і розпач, впертість та непевність, боротьбу та внутрішнє затиснення.
З усіх ситуацій героїні знаходять вихід, коли застосовують свої навички для допомоги одна одній. І кожна з них неповторна у своїх можливостях та кмітливості.
Єдине, на що вони не змогли вплинути, − це далеке минуле попереднього утілення, котре вже сформувало їхній день та осіло темною плямою у викриттях раніше незнаної таїни далеких предків…
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.