Харукі Муракамі » Хроніка заводного птаха
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Хроніка заводного птаха

Роман
Написано: 1995 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Химерна
Твір додано: 24.01.2013
Твір змінено: 17.08.2013
Завантажити: djvu (31.8 МБ) fb2.zip (962.3 КБ) pdf див. (33.2 МБ)
Опис: Харукі Муракамі народився 1949 року в родині викладача класичної філології. У літературі він дебютував наприкінці 1970-х років. З тих пір його ім'я відомо мільйонам читачів у всьому світі. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його романи «Погоня за вівцею» та «Танцюй, танцюй, танцюй».

Живе собі у Токіо звичайний чоловік тридцяти років. У нього є кохана дружина, кіт і дім у фешенебельному районі, який він задешево винаймає у свого ж дядька. Цей чоловік нещодавно втратив роботу, але особливо цим не переймається. І раптом починається... Спочатку утік кіт. Зателефонувала якась дивна жінка. Потім зникла дружина. Потім... Але годі, шановний читачу. Бо «Хроніка заводного птаха» — це загадка. Перегортаєш сторінку, відкривається таємниця, але за нею виникає інша, а там — ще одна, і так до самого кінця...
 
Відгуки читачів:
 
12.08.2013 • darias
Перша прочитана мною книга Х. Муракамі. Сподобався стиль автора, розлогі описи (для тих, хто любить швидкий розвиток подій скоріш за все здасться нудною й затягнутою). Мушу зауважити, що в книзі присутні надто жорстокі елементи, але їх мало. Є цікаві описи на тему відносин Японії та СРСР під час Другої світової. Загалом чтиво справило приємне враження. Дійсно присутня загадка, легка фантастика, романтика, легка еротика. Не все прояснюється до кінця книги, але у мене не залишилось від цього неприємного осаду. Раджу тим, хто хоче саме посмакувати загадки, а не швидше дізнатися відповіді.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.