Ратибор Галицький » Перегони з фатумом
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Перегони з фатумом

Повість
Написано: 2011 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Автором
Розділ: Химерна
Твір додано: 31.05.2011
Твір змінено: 31.05.2011
Завантажити: doc див. (471 КБ) doc.zip (129,4 КБ)
Опис: Твір № 3 з циклу «Україна: Ера Космічних воєн».
Перегони з фатумом. 2031 рік. Людство врешті-решт розірвало кайдани гравітації й піднялося ввись до «terra incognita» недосяжних зоряних суцвіть, що притягували погляд, манячи звабливим світлом десятки поколінь землян.
На жаль, моральні устої частини людства залишились на рівні древнього пітекантропа, котрий в умовах жорсткого виживання бездумно вбивав собі подібних.
Шальки терезів застигли в непевній рівновазі... Куди вони схиляться: до мирного розвою планети чи до протистояння і жахів братовбивчого протиборства?..
Ситуація раптово загострюється: на керівників МААГа групою таємничих бойовиків здійснено серію гучних замахів. В район місячного космопорту Шеклтон з невідомою місією прибуває російське військове угрупування у складі двох космічних суден.
Виникає ряд тривожних запитань: ці події – ланки одного ланцюжка? Які загрози несе місячним поселенцям військовий крейсер, озброєний надзвичайно руйнівною зброєю?
На ці та інші запитання знову шукатимуть відповіді специ БАРСа та особисто Тарас Бойко, перед яким постане архіскладна місія, адже йому доведеться в черговий раз кидати виклик невідворотному фатуму.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.