Юрґен Габермас » До реконструкції історичного матеріалізму
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

До реконструкції історичного матеріалізму

Праця
Написано: 2014 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 18.11.2018
Твір змінено: 23.11.2018
Завантажити: pdf див. (9.2 МБ)
Опис: Юрген Габермас

До реконструкції історичного матеріалізму / Пер. з нім. В. Купліна. - Київ: Дух і Літера, 2014. - 320 с. - («Сучасна гуманітарна бібліотека»),

ISBN 978-966-378-381-9
Книжка всесвітньо відомого німецького філософа Юргена Габермаса присвячена аналізу марксистської соціальної теорії та загалом потенціалу еволюціоністської концепції суспільства. Охоплено широкий спектр сюжетів: від ролі філософії у марксизмі та раціональних й етичних підвалин ідентичності до компаративістики соціальних теорій та проблеми легітимації. Ю. Габермас не лише критично переосмислює марксистську концепцію, а й вибудовує послідовну теоретичну альтернативу їй. Сила книги полягає також у тому, що ключові проблеми соціальної теорії розглядаються не в абстрактній площині, а в контексті сучасних, гостро актуальних соціально-політичних викликів. Як-от природа нинішніх суспільних криз, колізії легітимації сучасної держави, моральність влади, ефект інновацій тощо. Книга стала не лише одним із класичних зразків аналізу марксизму, витримавши тільки у Німеччині 7 видань, а й визнаним вагомим внеском у сучасну соціальну теорію.

Для науковців, викладачів, студентів і всіх, хто цікавиться соціальною філософією, етикою та філософською антропологією.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.