Мечислав Ґжеґоцький » Фізіологія людини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фізіологія людини

Підручник
Написано: 2005 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 21.05.2020
Твір змінено: 21.05.2020
Завантажити: djvu (11.3 МБ)
Опис: Увага! У книзі пропущено розділи "Тестовий контроль знань", "Відповіді до тестових запитань" та "Література" (стор. 439 - 487)

На основі сучасних поглядів та наукових даних, отриманих протягом останніх років, у підручнику викладено фізіологію людини у структурно-функціональному взаємозв'язку клітин, тканин, органів і систем організму як єдиного цілого. У книзі висвітлено актуальні аспекти загальної та порівняльної фізіології, анатомічні обґрунтування будови, фізіологічні основи життєдіяльності у різних умовах зовнішнього середовища; специфічні та неспецифічні механізми адаптації; проблеми гомеостазу, надійності і компенсації функцій; основи дії лікарських речовин на окремі структури та функціональні системи організму, механізми функціонування, регулювання й інтегрування діяльності всіх систем органів та реалізації функцій організму людини
На основі програми та нового навчального плану узагальнено багаторічний досвід викладання фізіології людини на кафедрах нормальної фізіології у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького та Запорізькому державному медичному університеті.
Книга є теоретичним виданням, яке допоможе у вивченні класичних фундаментальних основ фізіології, а також у повсякденній роботі провізора
Для студентів вищих фармацевтичних закладів освіти та фармацевтичних факультетів вищих медичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.