Джон Ґрішем » Бар «Когут»
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бар «Когут»

Роман
Написано: 2017 року
Розділ: Художня
Твір додано: 14.12.2020
Твір змінено: 14.12.2020
Завантажити: djvu (1.5 МБ) fb2.zip (352.1 КБ)
Опис: Марк, Тодд та Зола вступили до юридичної школи з мріями змінити світ на краще. Та ставши третьокурсниками, друзі зрозуміли, що їх обдурили. Школа не дасть їм потрібної освіти та перспектив — ба більше, школа пов’язана із нечистими тіньовими схемами... Ниточки ведуть до власника банку, що спеціалізується на студентських кредитах — вони втрапили в аферу! Чи знайдуть вони спосіб скинути з себе тягар здирницького боргу, викрити нечистого на руку власника банку, і ще й підзаробити собі трохи грошенят на життя? Саме така ідея у них виникла — та для її втілення друзям доведеться покинути навчання за кілька місяців до випуску. Божевілля? Так, але іншого виходу немає.
 
Відгуки читачів:
 
05.03.2021 • vitalis
Незвичайний, цікавий сюжет. Цілком підійшов би для чергового голлівудського фільму про велику аферу. Найцікавіше те, що у американській судовій системі, де багато в чому всім вірять на слово - можливе. У підсумку це - захопливий легкий роман який можна радити для того, щоб скрасити час.
І, як завжди у перекладах романів Ґрішема, тут не вистачає руки редактора з хоча б базовими знаннями юридичної термінології.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.